درباره ی ما

چرا سلامت سرای سبز

این فروشگاه با بیش از 8 سال تجربه‌ی فعالیتِ تولید و بازرگانی در صنعت چای کشور، مالکیت دهها برند تجاری خوش نام نظیر چای طلا، مانی و تشریفات را دارا می‌باشد.

همزمانی توسعه شرکت‌های زیرمجموعه و افزایش قابلیت‌های بالقوه گروه با بهبود زیرساخت ارتباطات کشور، افزایش تعداد کاربران اینترنتی و افزایش شمار کسب و کارهای آنلاین باعث شد تا اندیشه راه اندازی دپارتمان تجارت الکترونیک که سالهاست در سطح مدیران گروه مطرح می‌باشد، بیش از پیش قوت گرفته و این بخش با گردهم آمدن تیمی متشکل از متخصصان جوانان و با انگیزه کشور در اردیبهشت‌ماه سال 1396 به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز نماید.

این گروه پس از ماه‌ها تحقیق و مطالعه متمرکز بر روی بازار آنلاین کشور موفق به طراحی ایده شد.

فروشگاه اینترنتی انواع نوشیدنی و محصولات مرتبط می‌باشد که قصد دارد بزودی به مرجع تخصصی شماره یک برندها و محصولات داخلی و خارجی انواع نوشیدنی، عرقیات، دمنوش تبدیل گردد. این گروه امیدوار است به پشتوانه توانایی‌های بالفعل خود از جمله تجربه و دانش تخصصی، شرکای تجاری معتبر، دسترسی آسان به تامین‌کنندگان، شبکه توزیع گسترده و سیستم انبارداری پویا خدماتی شایسته و درخور سلیقه هم وطنان عزیزمان را ارائه نماید.

با نگرش به شرایط کنونی بازار و جایگاه فروشگاه‌های اینترنتی در شیوه زندگی مردم، نمی‌توان سهم گسترده‌ی تجارت الکترونیک از بازار فروش را نادیده گرفت. فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که از استاندارهای تجارت الکترونیک پیروی می‌کنند با ایجاد فضای تخصصی برای ارائه و خرید محصولات، مزایای بسیاری را برای خریداران و فروشندگان به همراه دارند.

تماس با ما

2169
ضمانت محصولات
2111
پاسخگویی بینظیر
689
مشتریان راضی
1169
تحویل سریع

ما باید مهارت هایی برای نشان دادن داشته باشیم

تضمین کیفیت و اصالت کالا 95%
معرفی دقیق، کامل و حرفه‌ای محصولات 98%
صرفه جویی در وقت 98%
تسهیل دسترسی مخاطبان به برندها و محصولات 96%